سقف های جمع شونده پارچه ایی برقی

 

سقف تاشو پارچه ایی

سقف تاشو پارچه ایی به شما امکان می دهد که یک سایه کامل در محل خود ایجاد کنید و همچنین از دستگاه تهویه مطبوع برخوردار باشید، می توانید آن را نیمه باز کنید و نور روز را کاملا بازتاب دهید. همچنین در هر زمان که اراده کنید به راحتی و با یک ریموت کنترل سقف رستوران ، تراس و یا هر مکان مشابه دیگری را به صورت بازشو بازو بسته نمایید. استفاده از پنجره های متحرک برقی پانورما (گیوتینی) و یا جام بالکن  بجای پنجره و دیواره های ثابت  در کنار سقف های جمع شونده جلوه ایی خاص به محیط شما خواهد بخشید .

سقف های پارچه ای نسل جدیدی از سازه ها به شمار می آیند که سقف هایی با دهانه های بزرگ و به صرفه با استفاده از پوسته های پارچه ای صنعتی کاملا سبک ایجاد می شوند، با توجه به سبک بودن وزن پارچه، نیازی به پروفیل های بزرگ و سنگین نخواهد بود و همچنین با توجه به پیش ساخته بودن سیستم سقف پارچه ای، زمان اجرای پروژه به طور چشمگیری کاهش می یابد.

مواد و ملزمه ی بکار رفته در این سقف ها پارچه های PVC با طول عمر و کارایی بالا و خاصیت ضد آب بودن و هوا بند بودن در عین سبکی است ، در دماهای مختلف (از ۳۰- تا ۷۰ درجه سانتیگراد) دوام دارند. و برای هر منطقه آب و هوایی از بارانی و مرطوب(شمال کشور) تا گرم و شرجی(جنوب کشور) مناسب می باشند ، سیستم زهکشی آب دارد، هر نمایه دارای زاویه های خاص خود برای حمل باران از طریق زهکشی اصلی است. پروفیل های بکار رفته در اینگونه سیستم های سقف پارچه ای همگی از جنس آلومینیوم با رنگ الکترو استاتیک ساخت کشور ترکیه می باشد و به دلیل خواص آلومینیوم به واسطه آنادایز شدن و پاشیدن رنگ پودری الکترو استاتیک بر روی آن دوامی چند برابر پیدا کرده است.

. چراغ های بکاررفته در سیستم از LED می باشد که برای هارمونی بیشتر نورپردازی خاصی در زیر لایه پارچه ای جمع شو تعبیه شده و نیازی به نورپردازی مجدد محیط وجود ندارد.

مزایای سقف های تاشو پارچه ایی

1-    ضد آب

2-     مقاوم در برابر باد و طوفان , گرما , ضد گرد و خاک

3-    عایق رطوبت

4-    پوشش بصورت کاملا آببند و هوابند

5-    امکان استفاده از سیستمهای سرمایش و گرمایش درون محیط

6-    قابلیت تنظیم زاویه بازشوی

7-    امکان نصب سنسور هوشمند باران، آفتاب و یا برف

 

 آب و هوا


نظر سنجی